Skvělé jídlo je základem každé vydařené akce

Jsme tým profesionálů a letitiou zkušeností ve fine diningu, event cateringu i hromadném stravování. Máme mezi sebou špičkové kuchaře i cukráře, kteří získali řadu českých i mezinárodních ocenění. Umíme poctivou českou kuchyni, moderní fine dining i lákavé etnické kuchyně.

Máme unikátní zázemí několika kuchyní po celé ČR a tak za vámi cestuje náš tým, který připravuje super čerstvé jídlo přímo na místě. To nás odlišuje. Dbáme na udržitelnost ve všem, co děláme.

Seznamte se s naším týmem

placeholder user

Honza

placeholder user

Michal

placeholder user

Lukáš

Odborník na jihoamerickou a lokální italskou kuchyni, ex-chef věhlasné italské restaurace La Bottega Linka v Praze. Bohaté zkušenosti sbíral v michelinských restauracích.

placeholder user

Romana

Specialistka na studenou kuchyni se zkušeností z mnoha firem. Řídila např. studenou výrobu v největší kuchyni v ČR ve Škoda Auto.

placeholder user

Petr

Spolupracoval s věhlasnými kuchaři české gastro scény a načerpal tak bohaté zkušenosti s českou i mezinárodní kuchyní. Praxe v rakouských Alpách mu umožnila detailně se seznámit s poklady tyrolské kuchyně.

placeholder user

Ferdinand

placeholder user

Tomáš

Ex-chef restaurací Babiččina zahrada Praha a La Veranda Kyjev, účastník řady světových soutěží, propagátor využití farmářských surovin a sezónního vaření.

placeholder user

Suresh

Hřejivé indické kari, vegetariánská pakora nebo voňavé byriani, to vše dokáže vykouzlit náš usměvavý expert z Nového Dilí.